rotfl.pl

Rolling On The Floor Laughing
It is currently 22-01-19 12:22:28

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

fuckt to niewypał
ano. 48%  48%  [ 12 ]
pomidor 52%  52%  [ 13 ]
Total votes : 25
Author Message
 Post subject: fuckt to niewypał
PostPosted: 29-03-04 17:40:49 
psor

pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor fuckt to niewypał pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor pomidor

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29-03-04 17:44:16 
psor

skup wzrok na środkowym pomidorze. wpatruj się w niego przez 20 sekund, poczym zbliżaj i i oddalaj oczy od monitora... widzisz to? myślisz, że wiesz co to jest? jeśli to coś jest małe czerwone i wygląda jak czarna jagoda, która jest jeszcze zielona - napisz do mnie.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 29-03-04 18:27:03 
żłobkowicz

To sie nadaje do prasy!

Profile  

Post subject:
PostPosted: 30-03-04 08:29:59 
psor

ale fakt, masterek ma rację - fuckt to niewypał...
nic dodać nic ująć
(ładne pole pomidorków ;))

Profile  

Post subject:
PostPosted: 07-04-04 17:29:53 
NieRedaktor

macie racje, nikt nie pisze artykułów, nikt nie pisze komentarzy.

Profile  

Post subject:
PostPosted: 11-04-04 14:04:46 
psor

i co z tym zrobisz?

Profile  

Post subject:
PostPosted: 11-04-04 16:07:31 
psor

niech się postara, może świata nie zwojuje, ale trza mu dać szansę

Profile  

Post subject:
PostPosted: 12-04-04 14:03:11 
psor

co? :/
jak bierzesz to do siebie, to może sama się poświęcisz i <b>coś</b> napiszesz :]

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 15:36:26 
NieRedaktor

Święta się skonczyły
wróciem
Bójcie się
kolejny artykuł niedługo

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 17:48:03 
stfudent

hmm...
jakoito: jezeli kolejny ma byc taki fajny jak poprzednie to prosze nawet sie nie wysilaj i nie pisz go.....

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 18:40:05 
NieRedaktor

:)
przestane pisac jak nie bede mial czasu. Xyz prosze napisz jamis model "fajnego" artykulu bym mial sie na czym opierac piszac swoje. Najlepiej jakies konkretne wytyczne. Moze chcesz zostac audytorem i teskty przed poczekalnia powinny wedrowac do cie
??

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 18:48:14 
żłobkowicz

BAW MNIE!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 21:41:00 
stfudent

masz reke od tego

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 21:42:49 
żłobkowicz

Co to jest "reke"?

Profile  

Post subject:
PostPosted: 13-04-04 23:04:08 
stfudent

jajkoito: ale to nie ja sie pchalem do pisania artykulow..
i nie badzmy smieszni i to nie wcale kwestia gustu...
z gowna bata nie ukrecisz..
i jezeli nie masz swojego stylu albo ogolnie osobowosci to ucz sie od ludzi ktorzy potrafia pisac takie rzeczy m.in. ludzi z Wielkierzypospolitej...
tyle mam do powiedzenie
i to nie chodzi o to ze sie czepiam a sam nic nie napisze po prostu
SZANUJCIE SIE LUDZIE

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 06:44:41 
NieRedaktor

Po przeczytaniu paru moich tekstów twierdzisz, iż nie mam osobowości. Potraktuje to jako żart.
Jakbym był tak dobry jak ci z Wielkie... to bym tu nie pisał tylko tam :D ale gdzieś trza się uczyć :)

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 10:18:34 
gymazjalista

Ważną rzeczą jest jeszcze poczucie humoru i wyczucie absurdu u czytelnika...... .

oras
Najłatwiej jest stwierdzić było, taaak znam, słyszałem . A was stać tylko na takie wytarte slogany, zero kreatywności. Zgadzam się z Jakito trzeba szlifować talent, a wy moglibyście trochę pomóc a nie tylko narzekać!!!!!!

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 11:43:21 
żłobkowicz

Bo pisać to trza umić! ;P

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 12:34:03 
NieRedaktor

no cóż mamy państwo jednego prezydenta, rząd jednego premiera, to dlaczego nie fuckt jednego redaktora :P

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 12:39:06 
żłobkowicz

Teatr jednego widza ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 14:07:10 
stfudent

hmm no jezeli Fuckt to ma byc szkolka niedzielna to przepraszam.
ja tylko myslalem sobie ze to ma byc cos zabawnego w tym czyms.

a co do kreatywnosci to watpie w mozliwosci szlifowania talentu, bez krytyki no bo to juz jest zalosne gdy wychodzi artykul a redaktorzy komentuja siebie nawzajem jakie to nie jest zajebiste..
i nie robie w tej chwili z siebie jakiegos wielkiego krytyka tylko bez przesady... oceniam to jako czlowiek... ulamek z 6 miliardow..
i nie twierdze tez ze potrafilbym napisac lepszy..chociaz moze to nie byloby trudne... ale jezeli bym juz napisal.. to nie pchal bym sie z tym do ludzi....
troche samokrytyki...

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 14:30:00 
psor

...amen

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 14:36:01 
NieRedaktor

drogi Xyz jakoś narazie nie widziałem ani jednej krytyki pod moim tekstem.
na kartce w zeszycie napisałem lepszą odpowiedż na twój post ale nie pcham się z tym do ludzi

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 15:00:24 
psor

:/
co was wszystkich pokręciło??

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 15:09:39 
stfudent

a co tak samo zajebista jak artykuly??? jezeli tak to dobrze zrobiles...

a co do krytyki to widocznie masz podstawy do samouwielbienia

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 16:18:08 
NieRedaktor

nigdzie nie napisałem, iż moje artykuły są super piękne i super śmieszne.
jeżeli ty uważasz, że z łatwością napiszesz coś lepszego niż ja to napisz i przestań się chwalić w stylu "mam w domu słonia w karafce ale go nie przyniosę bo ...."
I jako jeden człowiek z 6 miliardów mogę pisać co chcę, nie musisz tego czytać. Jezeli jednak chcesz coś krytykować to proszę o kreatywną werjsę a nie jakieś stwierdzenia o samokrytyce, samouwielbieniu, braku stylu, brak osobowości.....

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 17:30:18 
stfudent

hmm przeczytaj sobie jeszcze raz moje wypowiedzi to powinines dojsc do tego ze nie mowie wcale ze napisalbym cos lepszego tylko ze to nie ja wrzucam artykuly do wgladu publicznego...
i z twojej wypowiedzi wnioskuje ze ty dajesz artykuly a jak komus sie nie podoba to ma pisac swoje tak?
to wytlumacz mi gdzie jest ta nauka? o ktorej tak trabiles kilka postow wczesniej? czekam na odp.

"nigdzie nie napisałem, iż moje artykuły są super piękne i super śmieszne"
co do tego to powininen odp. twoj cytat ktory widnieje troszke wyzej jeszcze ale i tak go wkleje (tak dla pewnosci)

"drogi Xyz jakoś narazie nie widziałem ani jednej krytyki pod moim tekstem."

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 17:46:00 
żłobkowicz

Jaka ładna dyskusja o gustach ;)

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 19:56:35 
psor

tia, niby mamy demokrację i wolno im wyrażać swoje zdanie

Profile  

Post subject:
PostPosted: 14-04-04 20:10:34 
stfudent

taka demokracja ze zabrano nam juz dawno jedno z podstawowych praw czlowieka jakim jest mozliwosc edytowania postow...
no chyba ze jestes urojeniem/kumplem admina to wtedy robisz co chcesz

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour