rotfl.pl

Rolling On The Floor Laughing
It is currently 29-09-20 15:31:12

All times are UTC + 1 hour
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: 19-10-04 22:01:35 
Offline
żłobkowicz

Joined: 23-09-03 19:22:52
Posts: 298
Znajdujemy się przy pierwszej w Polsce fabryce form buraczanych. Jest to pomysł niezwykle nowatorski i owa fabryka jest pierwszą tego typu w Polsce a tym bardziej na świecie. W pierwszej kolejności nasuwa się pytanie: co produkowane jest w tej hali?
Pod skomplikowaną nazwą „fabryka form buraczanych” kryje się miejsce, gdzie po prostu produkowane są formy buraczane. O wyjaśnienie tego skomplikowanego procesu poprosiliśmy przedstawiciela prasowego (będącego również wynalazcą wspomnianej wyżej technologii, dozorcą a także dyrektorem fabryki, oraz jej jedynym pracownikiem), prof. mgr. Inż. Mech. Michała Czersieńskiego o wyjaśnienie działania wspomnianej wyżej technologii:
”W każdym buraku ukryta jest część materii wszechświata... każdy burak ukazuje nam drogę ku lepszemu jutru.. oglądając buraki możemy dostrzec symbolikę stosowaną w malarstwie odrodzenia.. Nasza firma jako pierwsza w Polsce, a prawdopodobnie także pierwsza w Jaśkowicach Dolnych zaprzeczyła tym aksjomatom i utworzyła nowy, mówiący, iż jedyną możliwą formą zgłębienia istoty materii jest wykonanie glinianego odlewu z buraka. Wygląda to w ten sposób: w roztopioną glinę wrzucamy buraka, ochładzamy wosk i po zaschnięciu ołowiu wyciągamy owego buraka z przecieru. W bryłę powstałą dookoła buraka, można następnie wlać np. roztopiony plastyk, który po zaschnięciu ma kształt buraka! W ten sposób można stworzyć tysiące plastykowych buraków! Jestem dumny z tego co robię i uważam, że moja misja dopiero się zaczyna. Niektórzy mogą powiedzieć, iż jest to przedsięwzięcie niewspółmiernie głupie – i racja. Jest on jednak bardzo innowacyjne, co tuszuje brak sensu.”
Podobnej inicjatywy na polskim rynku dawno nie było. Fabryka form buraczanych wniosła powiew świeżego powietrza w zatęchły polski system gospodarczy. Czy jednak pan Michał da radę utrzymać firmę, której życie na każdym kroku utrudniają instytucje rządowe i nowo powstająca konkurencja? Czy w dążeniu do lepszego jutra nie zniechęcą pana Michała listy z pogróżkami... lub czasopisma? Czy jego firma zyska renomę także na chłonnym rynku Kambodży? Czy nową serią „Buraki cukrowe 3000” trafi do odbiorców, czy może ulegnie pod naciskiem konkurencyjnej „Kalarepy Z1”?
Reporterzy Fuckt-u będą na bieżąco państwa informowali o postępach w produkcji plastykowych odlewów buraczanych. Jako dowód uznania dla pana Michała zakupiliśmy 1500 takich buraków i rozdamy je naszym czytelnikom w nowej edycji fuckt-o-gry. Dlatego czekajcie cierpliwie! W ręce każdego z was może już wkrótce trafić, jeden z tysięcy plastykowych buraków!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09-01-05 03:46:50 
Offline
psor
User avatar

Joined: 15-12-04 01:10:50
Posts: 19978
Location: Warsaw City
<?>


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09-01-05 06:45:19 
Offline
stfudent
User avatar

Joined: 20-06-03 19:50:10
Posts: 1982
Location: strzelce opolskie
cos w tym jest...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15-02-05 20:03:13 
Offline
żłobkowicz

Joined: 20-12-04 22:31:41
Posts: 210
Location: frefre
buraki?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group